Články & návody

Platická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - liposukce, operace prsou, operace víček. Neváhejte a objednejte se.

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata. 

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Vysočina. Možnost přidat kurz zdarma.

Hledáte catering na míru? FoodART agency s.r.o. je tu pro Vás.

Stomatologie Erbenova - specializujeme se i na zubní implantáty.

Joppa Logistics s.r.omezinárodní přeprava kusových zásilek.

Vinařství Jan Plaček - bílé víno z Moravy, podoblasti Znojemské.

Našemimčo.cz - kojenecké oblečení a potřeby.

Míka Servis - úklidová firma Praha.

Bambusové povlečení jako záruka spokojeného spaní

Na naše usínání a následný spánek má vliv mnoho okolností, jednou z nich je i kvalita ložního prádla. Materiály, ze kterých se dnes šije povlečení, jsou velice kvalitní a mají unikátní vlastnosti. Bambusové vlákno patří mezi špičku v péči o lidskou pokožku, má vysokou savost, je hypoalergenní a antibakteriální. Na dotek je velice luxusní, působí hebce a lehce, odpočinek v něm je pro každého příjemný.

Obvykle jej kupují matky pro děti, i v malých rozměrech, čímž získají jistotu, že se děti příjemně vyspí a odpočinou si po celodenním ruchu. Dále je první volbou pro astmatiky a alergiky, a také pro lidi, kteří se více potí. Hodí se jako výbava do léčeben pro děti a podobných zdravotnických zařízení, kde je nutné kvalitní ložní prádlo.

Jestliže plánujete nákup většího množství povlečení, obraťte se na zavedenou firmu, která Vám ušije ložní prádlo na míru a v počtu, který potřebujete. Můžete si tak vybrat vhodné barevné tóny, kterými doplníte vkusně interiér Vašeho hotelu či penzionu. Profesionálové Vám také zaručí, že jejich povlečení vydrží dostatečný počet sezon a poskytnou Vám k tomu potřebné informace o péči o látku.

Pokud hledáte odborníky na bytový textil, oslovte naši rodinnou firmu. Šijeme hotelový i bytový textil, podle Vašeho přání ušijeme jakékoliv množství v požadovaných vzorech. Vybereme s Vámi barevné odstíny, veselé vzory pro děti, nebo klidné tóny pro seniory. Pokud například organizujete ve svém hotelu zimní lyžařské pobyty pro děti, můžete vtipně vybavit pokoje povlečením se zimními motivy. Pro letní dětské tábory se zase hodí kovbojské a indiánské motivy. Co se týče kvality látky, pro šití používáme pouze certifikované materiály od českých výrobců. V bambusovém povlečení od nás se bude sladce usínat Vám, i Vašim hostům.

Fotografie