Články & návody

Platická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - liposukce, operace prsou, operace víček. Neváhejte a objednejte se.

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata. 

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Vysočina. Možnost přidat kurz zdarma.

Hledáte catering na míru? FoodART agency s.r.o. je tu pro Vás.

Stomatologie Erbenova - specializujeme se i na zubní implantáty.

Vinařství Jan Plaček - bílé víno z Moravy, podoblasti Znojemské.

Míka Servis - úklidová firma Praha.

Líčení

Co je microblading?

Obočí je korunou obličeje. Jeho tvar může váš výraz naprosto změnit. Samozřejmě, že i jeho tvar podléhá módním trendům, jen za posledních několik let se nosilo obočí extra tenké, pak naopak velmi přirozené a husté až nad kořenem nosu srostlé, a dnes se jeho tvar pomalu zase zmenšuje a hustota redukuje. Ke korekci tvaru můžeme použít různé kosmetické vychytávky, tužky, fixy či stíny na domalování. Aby obočí vypadalo přirozeně, je nutné mít určitou zkušenost a především tomu každé ráno věnovat čas. Ne každá žena je natolik zručná, aby výsledek tohoto procesu vypadal přirozeně. Navíc ne všechny jsme schopny správně odhadnout podobu obočí, která nám nejvíce lichotí. Pokud někdo svoje obočí dlouhodobě vytrhával, časem se může stát, že se vlasový folikul zcela zničí a chloupek už nevyroste. To platí nejen o chloupcích, které rostou úplně mimo linii obočí, ale často i o omylem vytržených chloupcích z obočí a mohou tak vzniknout nevzhledné lysiny. Na všechny tyto „obočové“ katastrofy má moderní kosmetický průmysl lék. A tím jsou metody semipermanentního makeupu.

Naučte se používat make-up, který se k vám hodí

Zapomeňte na rady své kamarádky a vyberte si make-up, který bude pasovat vám. Každá žena má jinou pleť, i proto bychom měli dávat pozor, po kterém make-upu v obchodě sáhneme. Co vlastně znamená tvrzení, jiná pleť?

Jak účinně zakrýt modřinu v obličeji

Nejlepší by bylo žádnou modřinu nemít, ale když jste nešikovně uklouzli, když jste lezli z vany, stane se. Pokud se ve vašem okolí navíc najde rýpal, který šťourá a utrousí na vaší modřinu i pár nejapných poznámek, je vám trapně.