Články & návody

Platická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - liposukce, operace prsou, operace víček. Neváhejte a objednejte se.

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata. 

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Vysočina. Možnost přidat kurz zdarma.

Hledáte catering na míru? FoodART agency s.r.o. je tu pro Vás.

Stomatologie Erbenova - specializujeme se i na zubní implantáty.

Joppa Logistics s.r.omezinárodní přeprava kusových zásilek.

Vinařství Jan Plaček - bílé víno z Moravy, podoblasti Znojemské.

Našemimčo.cz - kojenecké oblečení a potřeby.

Míka Servis - úklidová firma Praha.

Služby

Kde koupit hudební nástroj?

Když si chceme koupit nové oblečení, boty, šperk či dokonce automobil, většinou jdeme do příslušného obchodu, protože není nad to, když si daný kousek vyzkoušíme, osaháme, třeba se v něm i vyfotíme. Samozřejmě, že kamenným obchodům šlapou v dnešní době na paty eshopy, kde seženete kdykoli cokoli. Ale ta otrava s vracením zboží, které nám nesedí a na které čekáme několik dnů, místo abychom si vybraný kousek hned mohli odnést domů, tak tahle otrava s návštěvou kamenného obchodu stejně samozřejmě odpadá.

Studia estetické medicíny pomáhají stát se krásnějšími

Když se řekne estetická medicína, asi vás jako první napadne plastický chirurg se skalpelem v ruce. A do takového zákroku se chce málokomu. Zato studia estetické medicíny, která nabízejí neinvazivní a bezbolestné procedury, se stávají velkým trendem.

Čištění kusových koberců

Jak mít koberec stále jako nový, který udělá dojem a je čistý a bezpečný? Doporučujeme koberec alespoň dvakrát ročně hloubkově vyčistit. V našem článku vám vysvětlíme proč.

Senior park v Olomouci

Pokud hledáte pro svoje blízké místo, kde se budou i ve stáří cítit dobře a samostatně, přijďte navštívit náš Senior Park. I v případě, že se stanou časem závislí na péči svého okolí, budou moci zůstat již ve známém prostředí Senior Parku a nechat k sobě docházet jen pečovatelskou službu.

Jak vybrat daňového poradce

Nabídka služeb pro podnikatele je v dnešní době skutečně pestrá. O jejich užitečnosti se dá leckdy pochybovat, některé z nich jsou ovšem takřka nepostradatelné a dokáží ušetřit nejen čas, ale i peníze.

Čistá domácnost i kancelář efektivně a bez námahy

Hledáte efektivní způsob úklidu vašeho domova, prostorů vašich kanceláří či jiných komerčních prostor? Jste firma, která chce reprezentovat mimo jiné svým čistým a důstojným prostorem? Nezbývá Vám již čas na důkladnou očistu vašich domovů nebo kanceláří? Nevadí. Řešení existuje.