Články & návody

Platická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - liposukce, operace prsou, operace víček. Neváhejte a objednejte se.

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata. 

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Vysočina. Možnost přidat kurz zdarma.

Stomatologie Erbenova - specializujeme se i na zubní implantáty.

Joppa Logistics s.r.omezinárodní přeprava kusových zásilek.

Vinařství Jan Plaček - bílé víno z Moravy, podoblasti Znojemské.

Našemimčo.cz - kojenecké oblečení a potřeby.

Míka Servis - úklidová firma Praha.

Studia estetické medicíny pomáhají stát se krásnějšími

Krásnější, štíhlejší, odpočinutější

Estetické studio v sobě snoubí mnoho různých oborů a nabízí řadu různých procedur. V hlavní roli je tu ale žena (a někdy i muž, ale to jen málokdy), která se tu začne proměňovat z obyčejné holky odněkud v bohyni krásy a svěžesti.

V takovém běžném studiu estetické medicíny můžete podstoupit klasické procedury jako jsou třeba masáže (a jejich rozličné druhy). Ale stejně tak jsou zde nabízeny různé neinvazivní zákroky proti celulitidě, ultrazvukové liposukce, použití radiofrekvenčních metod pro hubnutí nebo doslova vysavač celulitidy. A nechybí samozřejmě ani pečující procedury zaměřené na pleť a pokožku celkově.

Vstupte do ráje

První návštěva takového studia se stává doslova životním zážitkem. Většinou to tam totiž vypadá jako v ráji. Je tam příjemně teplo, hoří tam svíčky, voní aromatické oleje, hraje příjemná hudba, všude je klid a pohoda. Je to jako náhlý příchod do úplně jiného světa, zcela odtrženého od uspěchané reality plné stresu.

Tady je už na první pohled jasné, že si odpočinete a vyjdete odtud poté s úsměvem na rtech. Všechna tato studia mají totiž za cíl umožnit ženám, aby se aspoň na chvíli cítily samy sebou, aby se cítily opečovávané a hýčkané, aby měly aspoň chvíli možnost zapomenout na všechny starosti a povinnosti a mohly si užívat to, že jsou ženami.

Procedury pomohou zkrásnět

Je jasné, že pokud půjdete na klasickou liposukci, bude její výsledek vidět okamžitě, bude stoprocentní a můžete se na něj spolehnout. Ale bolí to. A není to nic příjemného. Takže když vám v podobném estetickém studiu nabídnou třeba ultrazvukovou liposukci, která nebolí a pouze pomocí ultrazvukového vlnění má za cíl likvidovat tukové buňky v problémových partiích, zní to rozhodně lákavě. Tak proč tomu nedat šanci a nepokusit se „zhubnout“ bezpracně?

Podobným lákadlem jsou různé zábaly působící proti celulitidě, takzvané vysavače celulitidy či různé masážní techniky určené právě k odstranění této „pomerančové kůže“. Nic z toho nebolí a vše je naopak velmi příjemné. Jen je potřeba procedury průběžně opakovat, aby fungovaly. 

Dejte šanci kráse

Pokud tedy chcete být ještě o něco krásnější a více sexy a zároveň si užít dokonalý relax, zkuste i vy podlehnout tomuto trendu. Za zkoušku nic nedáte a uvidíte – možná vás první návštěva nadchne natolik, že se stanete stálou klientkou a budete na procedury chodit se stejnou pravidelností jako třeba ke kadeřnici. Ženy si totiž zaslouží, aby o ně bylo pečováno. Nebo snad ne?

Dále si u nás můžete přečíst text na téma Operace očních víček nebo jaké jsou Trendy v plavkách pro letošní léto.

Fotografie