Články & návody

Platická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - liposukce, operace prsou, operace víček. Neváhejte a objednejte se.

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata. 

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Vysočina. Možnost přidat kurz zdarma.

Hledáte catering na míru? FoodART agency s.r.o. je tu pro Vás.

Stomatologie Erbenova - specializujeme se i na zubní implantáty.

Joppa Logistics s.r.omezinárodní přeprava kusových zásilek.

Vinařství Jan Plaček - bílé víno z Moravy, podoblasti Znojemské.

Našemimčo.cz - kojenecké oblečení a potřeby.

Míka Servis - úklidová firma Praha.

Trendy v plavkách pro letošní léto

Ač nás slunce svými paprsky ještě tolik nezahřálo, přesto je na čase poohlížet se po plavkách. V sezóně už budou zbytečně předražené. Jaké plavky frčí a které nesmí chybět tím pádem ani vám? To se dozvíte v následujícím článku.

Sexy střihy odhalí vnady, ale i nedostatky

Pozor na módní vlnu, která s sebou přináší neskutečně zajímavé střihy. Kdo již teď ví, že je potřeba do léta shodit pár kilogramů, začněte s jarní detoxikací. V létě obléknete plavky, které jsou „in“ a budete se cítit daleko více atraktivnější. Přece jen by byla škoda, kdybyste se ve svých plavkách opalovala jen na balkóně nebo na zahradě tak, aby vás nikdo nespatřil. S novou postavou a plavkami rafinovaných střihů a vzorů se můžete klidně promenádovat po pláži. 

Pokud přece jen nestihnete zhubnout tak, jak si přejete - jsou tu triky, jak nedostatky zamaskovat. Širší stehna ukryjete v nohavičkových plavkách a tuk kolem pasu vyřešíte ovázáním elegantního parea či plavkové sukně. Horkým tipem jsou bikiny, tankiny, plavky na zavazování kolem krku a Bandeau. Bandeau? Ano, za tímto krkolomným názvem nehledejte složitosti. Jedná se o plavky, kde je vzhled vršku upraven do pruhu látky. Nosí se i k sukni nebo kalhotám. Vršek je poddajný a elastický, takže ho oblečenou i ženy s většími prsy. 

Na co kladli návrháři důraz?

Na pestrost a vzorování! Takže se nebojte o nějaký ten centimetr v pase navíc, protože puntíky, květiny nebo proužky, pozornost dokonale odlákají. A z barev bude v kurzu kanárkově žlutá, její pozitivně nabitá společnice oranžová a romantická růžová. Přece jen se bojíte těchto výrazných barev? Sáhněte po neutrálních přírodních tónech, tím nic nezkazíte. Kdo si nemůže nové plavky pro letošek finančně dovolit a kdysi vsadil na klasiku bílé a černé, má vyhráno již před začátkem tropických veder. Černá a bílá jsou nesmrtelnou kombinací.