Články & návody

Platická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - liposukce, operace prsou, operace víček. Neváhejte a objednejte se.

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata. 

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Vysočina. Možnost přidat kurz zdarma.

Hledáte catering na míru? FoodART agency s.r.o. je tu pro Vás.

Stomatologie Erbenova - specializujeme se i na zubní implantáty.

Joppa Logistics s.r.omezinárodní přeprava kusových zásilek.

Vinařství Jan Plaček - bílé víno z Moravy, podoblasti Znojemské.

Našemimčo.cz - kojenecké oblečení a potřeby.

Míka Servis - úklidová firma Praha.

Čistá domácnost i kancelář efektivně a bez námahy

Hledáte efektivní způsob úklidu vašeho domova, prostorů vašich kanceláří či jiných komerčních prostor? Jste firma, která chce reprezentovat mimo jiné svým čistým a důstojným prostorem? Nezbývá vám již čas na důkladnou očistu vašich domovů nebo kanceláří? Nevadí. Řešení existuje.

V současné uspěchané době nezůstává na pravidelný a důkladný úklid čas téměř nikomu. Neznamená to ovšem, že bychom nechtěli mít čistotu v místech, které obýváme a ve kterých trávíme většinu dne. Není žádnou hanbou obrátit se na úklidovou firmu a ponechat péči o čistotu vašich prostor na ní. Objednat si můžete úklid jednorázový nebo pravidelný, běžný nebo konkrétně specifikovaný náročnější úklid - například mytí oken a žaluzií. Zbude vám více času na práci i zábavu, aniž by utrpěl pořádek kolem vás.

Moderní doba s sebou přináší v mnohých ohledech zefektivnění práce, což se nevyhýbá ani otázce úklidu. Za pomocí přístrojů lze rychleji a efektivněji řešit náročnější úklidové položky jako je čištění oken i žaluzií, zašlých spár v koupelně, čištění koberců a čalouněného nábytku. Užívanou metodou je například čištění párou obzvláště vhodnou při čištění obkladů a dlažby v koupelnách a prostorách toalet. Velkou výhodou tohoto způsobu čištění je nulové použití čisticích prostředků. Objednat lze dále strojní i ruční čištění různých typů podlah, strojní leštění podlah diamantovými pady, extrakční čištění koberců.

Ať už máte zájem o běžný úklid nebo pečlivější vyčištění vašich soukromých či komerčních prostor, neváhejte se obrátit na profesionální pracovníky úklidových prací. Cenová nabídka vám bude vypracována bezplatně a nezávazně, tudíž nemáte co ztratit. Možností je rovněž využití poradenství v oblasti úklidu a navržení maximálně efektivní varianty pro každého zákazníka na míru.

Fotografie