Články & návody

Platická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - liposukce, operace prsou, operace víček. Neváhejte a objednejte se.

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata. 

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Vysočina. Možnost přidat kurz zdarma.

Hledáte catering na míru? FoodART agency s.r.o. je tu pro Vás.

Stomatologie Erbenova - specializujeme se i na zubní implantáty.

Joppa Logistics s.r.omezinárodní přeprava kusových zásilek.

Vinařství Jan Plaček - bílé víno z Moravy, podoblasti Znojemské.

Našemimčo.cz - kojenecké oblečení a potřeby.

Míka Servis - úklidová firma Praha.

Senior park v Olomouci

Pokud hledáte pro svoje blízké místo, kde se budou i ve stáří cítit dobře a samostatně, přijďte navštívit náš Senior Park. I v případě, že se stanou časem závislí na péči svého okolí, budou moci zůstat již ve známém prostředí Senior Parku a nechat k sobě docházet jen pečovatelskou službu.

Senior Park je možné považovat za alternativu domu s pečovatelskou službou v Olomouci, nebo domova pro seniory v Olomouci. Péči zajišťovanou rodinou či jinými blízkými osobami doplňujeme poskytováním asistenčních služeb našich pracovníků, kteří reagují na přání a potřeby ubytovaných. Snažíme se o všestrannou péči tak, abychom podpořili stávající rodinné vztahy i nové sousedské. Ohledně sociálních služeb se obracíme na akreditované poskytovatele. Naši pracovníci zajistí u našich klientů zajištění dovozu obědů, pravidelného nákupu potravin, výpomoc s údržbou bytu, pořádání společenských akcí, doprovod k lékaři, vyzvednutí léků, společná doprava bezbariérovým vozem. V případě nutnosti je také možné obrátit se s výpomocí na případy pomoci v domácnosti, tedy úklid nádobí, úklid lůžkovin, péče o byt. Naši stálí zaměstnanci se snaží vytvořit příjemné prostředí, v celém prostoru Senior Parku. Stávají se tak pro naše nájemníky partnery a pomocníky v případě nenadálé potřeby. Komfortní sousedské vztahy také přispívají k příjemně strávenému společnému času našich ubytovaných seniorů.

Bezbariérové bydlení v Senior Parku zajistí domácí prostředí bez zdolávání překážek. A tak, pokud jste se rozhodli opustit stávající domov, a rozloučit se se vším, co jej vytvářelo, můžete si snadno vybavit byt v Senior Parku doneseným nábytkem. Také všechny koníčky je možné dále provozovat, ať už se jedná o malování, focení, nebo ruční práce. I kuchařský um můžete dále zdokonalovat ve svojí vlastní kuchyni a zvát k sobě na oběd návštěvy z řad rodiny, nebo sousedů.

Jestliže tedy přemýšlíte o možnosti nastěhování do Senior Parku, navštivte náš Senior Park v Olomouci, kde zjistíte sami, jak dobře se u nás našim nájemníkům žije.

Fotografie