Články & návody

Platická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - liposukce, operace prsou, operace víček. Neváhejte a objednejte se.

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata. 

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Vysočina. Možnost přidat kurz zdarma.

Hledáte catering na míru? FoodART agency s.r.o. je tu pro Vás.

Stomatologie Erbenova - specializujeme se i na zubní implantáty.

Joppa Logistics s.r.omezinárodní přeprava kusových zásilek.

Vinařství Jan Plaček - bílé víno z Moravy, podoblasti Znojemské.

Našemimčo.cz - kojenecké oblečení a potřeby.

Míka Servis - úklidová firma Praha.

Jaké jsou nejnovější trendy u snubních prstenů?

Stejně jako tomu je rok co rok v oblasti oblečení, obuvi, účesů nebo i líčení, s každým rokem se mění i módní trendy v oblasti snubních a zásnubních prstenů. Mnoho párů se většinou řídí svým vlastním vkusem, pokud však chcete vědět, jaké materiály, barvy a styly budou v letošním roce in, pak si rozhodně přečtěte následující řádky.

 

Zlato v různých barvách

Snubní prsteny ze zlata jsou nestárnoucí klasikou, která se na špičce trendů snubních prstenů drží již několik desítek let a nebude tomu jinak ani v tom letošním. Novinkou jsou však jeho barevné odstíny. Zatímco kdysi byly tyto symboly lásky zhotovovány výhradně ze žlutého zlata, v posledních letech se stále častěji setkáváme s bílým zlatem, který svou barvou připomíná spíše stříbrno. Jedná se však o slitinu zlata s dalšími kovy jako paladium a nikl, které mu propůjčují právě tuto barvu.

Stále se však nejedná o novinku, která by byla hitem tohoto roku. Tou je totiž růžové zlato, které se pyšní svou jemnou a elegantní barvou, která lichotí každé barvě pokožky a působí velmi moderně a nadčasově.

Diamanty

Třpytivé kamínky bývají vždy ozdobou snubních i zásnubních prstenů. Někteří dávají přednost levnější variantě v podobě zirkonů, avšak letošní rok bude spíše ve znamení právě zmíněných diamantů. Velmi zajímavou možností ozdobení prstenu jsou řady malých kamínků umístěných po celém obvodu prstenu. Dodají tak kroužku ojedinělý třpyt a lesk.

Rytiny

Krátký citát, datum svatby a podobná vyjádření lásky na vnitřní straně kroužku jsou stále velmi populárním doplňkem prstýnků a jejich obliba s každým rokem stále stoupá. O rytinu se vám postarají ve většině případů přímo ve zlatnictví, ve kterém si necháváte prstýnky zhotovit.

Nezapomeňte však, že snubní prsten bude zdobit vaši ruku dlouhou dobu, a proto byste se měli řídit raději vlastním vkusem. Módní trendy vás však mohou inspirovat. 

Fotografie