Články & návody

Platická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - liposukce, operace prsou, operace víček. Neváhejte a objednejte se.

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata. 

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Vysočina. Možnost přidat kurz zdarma.

Hledáte catering na míru? FoodART agency s.r.o. je tu pro Vás.

Stomatologie Erbenova - specializujeme se i na zubní implantáty.

Joppa Logistics s.r.omezinárodní přeprava kusových zásilek.

Vinařství Jan Plaček - bílé víno z Moravy, podoblasti Znojemské.

Našemimčo.cz - kojenecké oblečení a potřeby.

Míka Servis - úklidová firma Praha.

Legíny? Nepostradatelná součást dětského šatníku

Téměř každá maminka touží po moderním a stylovém oblečení pro své děťátko, zejména pokud se jedná o holčičku. Mnoho lidí si možná myslí, že pěkné a originální oblečení je drahá záležitost, avšak není tomu tak. Stačí pouze správně zkombinovat pár kousků a vaše dítě může být oblečeno podle nejnovějších módních trendů. Vše záleží na správné kombinaci barev, motivů a střihů. Velkým hitem jsou dětské legíny. Jejich půvab se skrývá nejen v pestrosti barevných kombinací, ale i možností jejich nošení. Dají se totiž nosit v mnoha různých kombinacích. Vaše dítě nemusí mít plnou skříň oblečení, stačí pouze pár chytrých kousků, se kterými dokážete divy.

Šaty v hlavní roli

Legíny vypadají velmi dobře pod jednoduše střižené, jednobarevné šaty. Pokud je venku chladněji, nemusíte zoufat. Pod šatičky můžete dítěti navléknout obyčejné legíny ve stejné barvě, jako jsou šaty. Pokud chcete, aby celý outfit vypadal zajímavěji, zvolte jinou barvu legín, avšak tak, aby k sobě barvy navzájem ladily. Pokud máte například růžové šaty, slaďte je s šedými nebo bílými legíny.

Stejně tak můžete dětské legíny zkombinovat s delším tričkem či svetýrkem. Vždy ale dbejte na to, že pokud máte výrazný svršek, volte jednoduché legíny a naopak. V opačném případě by oblečení mohlo v konečném důsledku působit překombinovaně.

Místo riflí

Jste zastánci riflových kalhot, avšak vaše dítě je přímo nesnáší? Pořiďte své dcerce legíny, které vypadají jako klasické rifle. Sladit je můžete s jakýmkoliv tričkem, halenkou, svetrem, či bundičkou. Hodí se téměř k jakékoliv příležitosti, navíc jsou velmi pohodlné a od riflí téměř k nerozeznání.