Články & návody

Platická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - liposukce, operace prsou, operace víček. Neváhejte a objednejte se.

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata. 

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Vysočina. Možnost přidat kurz zdarma.

Hledáte catering na míru? FoodART agency s.r.o. je tu pro Vás.

Stomatologie Erbenova - specializujeme se i na zubní implantáty.

Joppa Logistics s.r.omezinárodní přeprava kusových zásilek.

Vinařství Jan Plaček - bílé víno z Moravy, podoblasti Znojemské.

Našemimčo.cz - kojenecké oblečení a potřeby.

Míka Servis - úklidová firma Praha.

Jak si vybrat kabelku podle postavy a cítit se dobře?

Bez kabelky se dnes moderní žena neobejde, nosí v ní vše, co potřebuje mít po celý den po ruce. Kabelka přitáhne pozornost stejně jako oblečení a upozorní na Vaše proporce, správným výběrem posílíte svůj pocit sebedůvěry. Nejen oblečení, ale také doplňky, jako jsou kabelky a batohy Vám pomohou skrýt nedostatky a zvýraznit přednosti. Lépe je také mít kabelku na osobní věci menší a k ní v případě potřeby větší aktovku na písemnosti A4.

Příroda obdařila ženy různými typy postav, vyberte si, jaká kabelka se hodí právě pro Váš typ.

Pro menší ženu se hodí spíše menší typ kabelky, opticky Vás prodlouží moderní kabelka s dlouhým páskem či řetízkem, tzv. crossbody kabelka. Pokud máte štíhlou postavu, můžete si dovolit i širší typ kabelky, v případě plnější postavy si vyberte podlouhlý tvar.

Vysoká, štíhlá žena si může dovolit široké, kulaté, či beztvaré tašky, pokud má plnější tvary, jsou vhodné hladké neobjemné kabelky a psaníčka střední velikosti.

Pro ženu silnější postavy je na výběr z tašek větších rozměrů, můžete volit moderní barevné potisky a plážové tašky. Nevybírejte tašky končící u podpaží, ale s delším popruhem.

Pokud jde o zmiňované, populární crossbody kabelky, jejich výhodou je, že uvolní svojí majitelce obě ruce. Ať už tlačíte kočárek, nakupujete, nebo třeba jedete na kole, oceníte svobodu pohybu, které Vám kabelka poskytne. Název, tedy cross, odkazuje na nošení kabelky do kříže, přes celé tělo, bez potřeby držet tašku v ruce, nebo třeba zavěšenou na předloktí. Inspiraci pro takovou tašku můžeme najít u slavné Coco Chanel, kterou unavovalo nosit tašku v ruce, a proto vymyslela slavnou obdélníkovou kabelku na řetízku přes rameno, psaníčko. Obraťte se na odborníky v našem obchodě s dámskými kabelkami, nabídnou Vám kabelky v různých stylech, barvách, velikostech i tvarech. Poradí Vám, jak si mezi nimi vybrat takovou, jenž podpoří Vaši ženskost a osobní kouzlo.

Fotografie