Články & návody

Platická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - liposukce, operace prsou, operace víček. Neváhejte a objednejte se.

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata. 

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Vysočina. Možnost přidat kurz zdarma.

Hledáte catering na míru? FoodART agency s.r.o. je tu pro Vás.

Stomatologie Erbenova - specializujeme se i na zubní implantáty.

Joppa Logistics s.r.omezinárodní přeprava kusových zásilek.

Vinařství Jan Plaček - bílé víno z Moravy, podoblasti Znojemské.

Našemimčo.cz - kojenecké oblečení a potřeby.

Míka Servis - úklidová firma Praha.

Módní tipy přesně pro vás

7 faktů o našich nehtech

22. 8. 2023

Opečováváte své nehty, lakujete si je, chodíte na manikúru, oblíbili jste si gelové nehty... Zkrátka, nehty se staly nejoblíbenější částí vašeho těla? Tak my vám o nich prozradíme několik zajímavostí.

Moderní bydlení ve staré chatě

25. 7. 2023

Máte starší chatku, která nemá příliš velkou plochu, ale přesto na ni rádi jezdíte? Možná byste uvítali pár tipů, jak ji lépe uspořádat, aby prostor byl vzdušnější, měli jste více místa pro pohyb, ale nepřišli jste o žádné z nejnutnějšího vybavení.

Superpotraviny – které to jsou a proč je jíst?

29. 6. 2023

Možná už jste o takzvaných superpotravinách ledacos slyšeli. Ale přesto třeba nevíte, co přesně od nich očekávat, jaké plody se mezi ně řadí a proč byste je měli konzumovat.

Nadměrné padání vlasů a jak mu zabránit

30. 5. 2023

Všimli jste si, že vám v poslední době více vypadávají vlasy? Nějaký čas jste to možná ignorovali, ale pokud problém pokračuje, měli byste se na něj zaměřit a vyřešit ho, ať nepřijdete o svou hřívu.

Gelové nehty a jejich rizika

28. 4. 2023

Milujete krásné nehty, rády si je necháváte dlouhé a zbožňujete barevné laky? Ne každý si ale umí nehty takto upravit sám. A ne každý na to má čas. Proto se v posledních letech staly trendem gelové nehty.

Jaké jsou nejlepší účesy na jaro?

22. 3. 2023

Jaro je doslova za humny a sluníčko nás svádí k mnoha životním změnám. Co tahle zahodit kulicha, nahodit nový jarní účes a být zase trendy a sexy?

Pomoc, moje dítě chce tetování!

22. 2. 2023

Někdo je zásadně proti tetování, jiní ho zase zbožňují. Pokud jde o vás samotné, můžete mít jakýkoliv postoj – jste totiž dospělí. Co když ale přijde vaše dítko s tím, že chce své první tetování?

Studia estetické medicíny pomáhají stát se krásnějšími

20. 1. 2023

Když se řekne estetická medicína, asi vás jako první napadne plastický chirurg se skalpelem v ruce. A do takového zákroku se chce málokomu. Zato studia estetické medicíny, která nabízejí neinvazivní a bezbolestné procedury, se stávají velkým trendem.

Čištění kusových koberců

16. 1. 2023

Jak mít koberec stále jako nový, který udělá dojem a je čistý a bezpečný? Doporučujeme koberec alespoň dvakrát ročně hloubkově vyčistit. V našem článku vám vysvětlíme proč.

Jaký je rozdíl mezi bílým a červeným vínem

11. 5. 2022

Svět vín je nesmírně bohatý. Odrůdy révy vinné nestagnují, naopak díky píli šlechtitelů se jejich počet utěšeně rozrůstá. Hrozny těchto odrůd pak vinaři zpracovávají různými procesy, což vede k ještě větší různorodosti nabízených vín.

Senior park v Olomouci

7. 6. 2021

Pokud hledáte pro svoje blízké místo, kde se budou i ve stáří cítit dobře a samostatně, přijďte navštívit náš Senior Park. I v případě, že se stanou časem závislí na péči svého okolí, budou moci zůstat již ve známém prostředí Senior Parku a nechat k sobě docházet jen pečovatelskou službu.

Kde koupit hudební nástroj?

1. 1. 2021

Když si chceme koupit nové oblečení, boty, šperk či dokonce automobil, většinou jdeme do příslušného obchodu, protože není nad to, když si daný kousek vyzkoušíme, osaháme, třeba se v něm i vyfotíme. Samozřejmě, že kamenným obchodům šlapou v dnešní době na paty eshopy, kde seženete kdykoli cokoli. Ale ta otrava s vracením zboží, které nám nesedí a na které čekáme několik dnů, místo abychom si vybraný kousek hned mohli odnést domů, tak tahle otrava s návštěvou kamenného obchodu stejně samozřejmě odpadá.

Operace očních víček

28. 5. 2020

Oči jsou okna do naší duše. Očima se díváme, usmíváme, mračíme, očima komunikujeme se svým okolím, oči jsou také velmi důležité při jakémkoli, natož prvním, kontaktu s lidmi. Oči mnohé prozrazují o našem zdravotním stavu a zhoršování či dokonce úplná ztráta zraku jsou pro mnohé z nás noční můrou. Kvalita našeho vidění se zhoršuje s rostoucím věkem. Mnohé vady zraku lze korigovat nošením brýlí nebo operačním zákrokem. Existují ale i obtíže, zhoršující vidění, se kterými vám oční lékař nepomůže. Máme na mysli problémy způsobené diskomfortem vašich víček.

Co je microblading?

4. 8. 2019

Obočí je korunou obličeje. Jeho tvar může váš výraz naprosto změnit. Samozřejmě, že i jeho tvar podléhá módním trendům, jen za posledních několik let se nosilo obočí extra tenké, pak naopak velmi přirozené a husté až nad kořenem nosu srostlé, a dnes se jeho tvar pomalu zase zmenšuje a hustota redukuje. Ke korekci tvaru můžeme použít různé kosmetické vychytávky, tužky, fixy či stíny na domalování. Aby obočí vypadalo přirozeně, je nutné mít určitou zkušenost a především tomu každé ráno věnovat čas. Ne každá žena je natolik zručná, aby výsledek tohoto procesu vypadal přirozeně. Navíc ne všechny jsme schopny správně odhadnout podobu obočí, která nám nejvíce lichotí. Pokud někdo svoje obočí dlouhodobě vytrhával, časem se může stát, že se vlasový folikul zcela zničí a chloupek už nevyroste. To platí nejen o chloupcích, které rostou úplně mimo linii obočí, ale často i o omylem vytržených chloupcích z obočí a mohou tak vzniknout nevzhledné lysiny. Na všechny tyto „obočové“ katastrofy má moderní kosmetický průmysl lék. A tím jsou metody semipermanentního makeupu.

Jak vybrat daňového poradce

29. 5. 2019

Nabídka služeb pro podnikatele je v dnešní době skutečně pestrá. O jejich užitečnosti se dá leckdy pochybovat, některé z nich jsou ovšem takřka nepostradatelné a dokáží ušetřit nejen čas, ale i peníze.

Bambusové povlečení jako záruka spokojeného spaní

19. 11. 2018

Na naše usínání a následný spánek má vliv mnoho okolností, jednou z nich je i kvalita ložního prádla. Materiály, ze kterých se dnes šije povlečení, jsou velice kvalitní a mají unikátní vlastnosti. Bambusové vlákno patří mezi špičku v péči o lidskou pokožku, má vysokou savost, je hypoalergenní a antibakteriální. Na dotek je velice luxusní, působí hebce a lehce, odpočinek v něm je pro každého příjemný.