Články & návody

Platická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - liposukce, operace prsou, operace víček. Neváhejte a objednejte se.

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata. 

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Vysočina. Možnost přidat kurz zdarma.

Hledáte catering na míru? FoodART agency s.r.o. je tu pro Vás.

Stomatologie Erbenova - specializujeme se i na zubní implantáty.

Vinařství Jan Plaček - bílé víno z Moravy, podoblasti Znojemské.

Míka Servis - úklidová firma Praha.

Módní tipy přesně pro vás

Co je microblading?

Obočí je korunou obličeje. Jeho tvar může váš výraz naprosto změnit. Samozřejmě, že i jeho tvar podléhá módním trendům, jen za posledních několik let se nosilo obočí extra tenké, pak naopak velmi přirozené a husté až nad kořenem nosu srostlé, a dnes se jeho tvar pomalu zase zmenšuje a hustota redukuje. Ke korekci tvaru můžeme použít různé kosmetické vychytávky, tužky, fixy či stíny na domalování. Aby obočí vypadalo přirozeně, je nutné mít určitou zkušenost a především tomu každé ráno věnovat čas. Ne každá žena je natolik zručná, aby výsledek tohoto procesu vypadal přirozeně. Navíc ne všechny jsme schopny správně odhadnout podobu obočí, která nám nejvíce lichotí. Pokud někdo svoje obočí dlouhodobě vytrhával, časem se může stát, že se vlasový folikul zcela zničí a chloupek už nevyroste. To platí nejen o chloupcích, které rostou úplně mimo linii obočí, ale často i o omylem vytržených chloupcích z obočí a mohou tak vzniknout nevzhledné lysiny. Na všechny tyto „obočové“ katastrofy má moderní kosmetický průmysl lék. A tím jsou metody semipermanentního makeupu.

Jak vybrat daňového poradce

Nabídka služeb pro podnikatele je v dnešní době skutečně pestrá. O jejich užitečnosti se dá leckdy pochybovat, některé z nich jsou ovšem takřka nepostradatelné a dokáží ušetřit nejen čas, ale i peníze.

Bambusové povlečení jako záruka spokojeného spaní

Na naše usínání a následný spánek má vliv mnoho okolností, jednou z nich je i kvalita ložního prádla. Materiály, ze kterých se dnes šije povlečení, jsou velice kvalitní a mají unikátní vlastnosti. Bambusové vlákno patří mezi špičku v péči o lidskou pokožku, má vysokou savost, je hypoalergenní a antibakteriální. Na dotek je velice luxusní, působí hebce a lehce, odpočinek v něm je pro každého příjemný.

Čistá domácnost i kancelář efektivně a bez námahy

Hledáte efektivní způsob úklidu vašeho domova, prostorů vašich kanceláří či jiných komerčních prostor? Jste firma, která chce reprezentovat mimo jiné svým čistým a důstojným prostorem? Nezbývá Vám již čas na důkladnou očistu vašich domovů nebo kanceláří? Nevadí. Řešení existuje.

Jaké jsou nejnovější trendy u snubních prstenů?

Stejně jako tomu je rok co rok v oblasti oblečení, obuvi, účesů nebo i líčení, s každým rokem se mění i módní trendy v oblasti snubních a zásnubních prstenů. Mnoho párů se většinou řídí svým vlastním vkusem, pokud však chcete vědět, jaké materiály, barvy a styly budou v letošním roce in, pak si rozhodně přečtěte následující řádky.

Legíny? Nepostradatelná součást dětského šatníku

Téměř každá maminka touží po moderním a stylovém oblečení pro své děťátko, zejména pokud se jedná o holčičku. Mnoho lidí si možná myslí, že pěkné a originální oblečení je drahá záležitost, avšak není tomu tak. Stačí pouze správně zkombinovat pár kousků a vaše dítě může být oblečeno podle nejnovějších módních trendů. Vše záleží na správné kombinaci barev, motivů a střihů. Velkým hitem jsou dětské legíny.

Trendy v plavkách pro letošní léto

Ač nás slunce svými paprsky ještě tolik nezahřálo, přesto je na čase poohlížet se po plavkách. V sezóně už budou zbytečně předražené. Jaké plavky frčí a které nesmí chybět tím pádem ani vám? To se dozvíte v následujícím článku.

Zajímavé tipy pro vaše nehty

Chcete mít stylové nehty, ale nechcete za ně platit zbytečně moc peněz v kosmetickém salónu? Je tu řešení, které vás nadchne jednoduchými postupy, přesto s maximálním efektem! První, co každou z nás napadne, je zřejmě lakování nehtů. Jenže i v tom má mnoho žen značné mezery. 

Styl japonských účesů

V japonských účesech je ukryto trochu složitosti, ale výsledný efekt rozhodně stojí za to. Pojďme se ohlédnout do minulosti, kdy se těmito drdoly pyšnily Japonky. Gejši neměly jednoduchý život a pod tíhou jejich účesů již vůbec ne! 

Pořídili jste si tetování? Naučte se o něj pečovat

Tetování je zásah do kůže, který se nám postará o stylovou ozdobu, ale také může přinést trápení. Drobné oděrky mohou být také vstupem infekce. Po tetování je velmi důležité dodržet zásady, které vám tatér klade s důrazem na srdce. Neříká to jen tak nadarmo, proto neberte jeho slova na lehkou váhu. 

Naučte se používat make-up, který se k vám hodí

Zapomeňte na rady své kamarádky a vyberte si make-up, který bude pasovat vám. Každá žena má jinou pleť, i proto bychom měli dávat pozor, po kterém make-upu v obchodě sáhneme. Co vlastně znamená tvrzení, jiná pleť?

Jak účinně zakrýt modřinu v obličeji

Nejlepší by bylo žádnou modřinu nemít, ale když jste nešikovně uklouzli, když jste lezli z vany, stane se. Pokud se ve vašem okolí navíc najde rýpal, který šťourá a utrousí na vaší modřinu i pár nejapných poznámek, je vám trapně.